Fortius krāsainais logo

PAR FORTIUS

Uzņēmums „Mārketinga projektu aģentūra Fortius” (MPA Fortius) reklāmdrukas nozarē darbojas jau kopš 2001.gada, un līdz šim ir 100% Latvijas uzņēmums. Šodien „Mārketinga Projektu aģentūra Fortius” piedāvā plaša spektra reklāmas izstrādes iespējas un ir viens no vadošajiem reklāmas nozares uzņēmumiem Kurzemē. Mūsu pieredze, entuziasms un sekošana līdzi klientu vēlmēm un tirgus tendencēm ir sekmējusi uzņēmuma dinamisku attīstību dažādās reklāmas nozarēs! Ik dienas pieņemam izaicinājumus dalībai jaunos projektos, lai kopīgiem spēkiem ar klientiem rastu labākos ideju risinājumus.

Mēs esam gandarīti mazās lietas padarīt par lielām – mazos ideju pavedienus pārvērst neredzētā dizainā, vērpt tos cauri krāsām un piemērotākajām tehniskajām iekārtām, darināt tos čaklām rokām un ar mīlestību nodot tos klienta gādībā. Tāpēc varam teikt, mēs esam daudzpusīgi, paveramies uz lietām no dažādiem skata punktiem un nodrošinām reklāmas iespējas visos virzienos!

Apmierināti klienti, pozitīvas emocijas, veiksmīgi projekti – vairāk, kā tikai reklāma!

MPA Fortius – mēs varam vairāk!

REKLĀMA VISOS VIRZIENOS

Dizaina izstrāde

Drukas pakalpojumi (lielformāta, digitālā, UV druka u.c.)

Vizuālā reklāma, vides reklāma

Tekstila apdruka

Prezentreklāma

Apbalvojumi

Gravēšana un frēzēšana

Eko suvenīri

Fortius krāsainais logo

Mūsu misija – klientu idejas realizēt dzīvē!

PAR KOMANDU

„Mārketinga Projektu aģentūru Fortius” veido entuziastu komanda, kura savu darbu veic ar aizrautību un ir neatsverama vērtība uzņēmuma darbībā, attīstībā un panākumos. Pateicoties mūsu profesionālajiem, uzņēmīgajiem un pozitīvajiem kolēģiem, esam kļuvuši par vadošo reklāmas servisa aģentūru Kurzemē.

Mēs vienmēr esam atvērti jaunām idejām – reizēm traki, taču koši savā būtībā, zinoši, precīzi un uzticami! Mēs protam pielāgoties apstākļiem un uz lietām paskatīties no dažādiem aspektiem.

MŪSU KLIENTI

Augstu vērtējam ikvienu mūsu sadarbību ar klientiem un to lojalitāti. Darbus, kā mazus tā lielus, veicam ar lielu atbildības sajūtu, precīzi un kvalitatīvi. Mūsu klienti ir gan privātpersonas, mazi uzņēmumi, reklāmas aģentūras, gan lieli korporatīvie uzņēmumi un valsts iestādes. Esam elastīgi un darbus pielāgojam klientu vēlmēm.

Pļavu iela 17, Liepāja, LV-3411

info@fortius.lv

+371 20 044 764

Mūsu vērtības

Apmierināti klienti, pozitīvas emocijas, veiksmīgi projekti – vairāk, kā tikai reklāma! MPA Fortius – mēs varam vairāk!

Reklāma visos virzienos!

© 2021 FORTIUS

Kontakti

Tālrunis: +371 20044764

E-pasts: info@fortius.lv

Adrese: Pļavu iela 17, Liepāja, LV-3411