Fortius krāsainais logo

JAUNUMU ARHĪVS

Šeit Jūs varat aplūkot Fortius jaunumu un notikumu arhīvu.

03.06.2016.

  Siltās jūnija dienas Fortius kolektīvā

Lieki laiku netērējam - ķeram sauli un uzlādējam enerģiju! Jūnijā iespēts daudz - labi esam sastrādājuši, jaunas lietas saražojuši, kārtīgi un sportiski atpūtušies, nolīgojuši un sasvinējuši!

24.05.2016.

 Suvenīri maziem un lieliem - katram savu laimīti kabatā!

Ļausimies ticēt un cerēt uz visu labo - paņem līdzi ikdienas gaitās arī savu talismani, tematisko laimes pogu vai stipro latvju zīmi!

03.09.2015.

Finālsacensībās noskaidroti „Bērnu rallijs 2015” čempioni

29.augusta sestdienā Liepājā, ātruma festivāla „Rallijs Kurzeme 2015” ietvaros, notika „Bērnu rallijs 2015” finālsacensības. Uz starta līnijas pulcējās labākie no labākajiem velo entuziastiem, kuri aizvadītajās atlases kārtās Liepājā, Ventspilī, Saldū un Kuldīgā bija ierindojušies pirmajās trīs godalgotās vietās.

Arī finālsacensības līdzīgi kā atlases kārtas sacensības dalībnieki spēkus mēroja dažādās disciplīnās – velosipēdu un četrriteņu velokartu trasēs, un unikāli projektam veidota, ar kājām kustināma automobiļa trasē. „Bērnu rallijam” piemīt arī izglītojoša nozīme, un tā galvenā ideja ir vērst velosipēdu vadītāju uzmanību drošai satiksmei uz ceļa, tāpēc dalībnieku zināšanas tika pārbaudītas arī teorijas uzdevumos, kas saistīti ceļu satiksmes noteikumiem un velosipēda tehnisko stāvokli. Finālsacensību uzdevumu grūtības pakāpe ik gadu aug kopā ar bērniem, tāpēc pieredzes ziņā ieguvējs ir ikviens dalībnieks. Kādam veiksme finālsacensības „uzsmaidīja” vairāk, kādam mazāk.

Ļoti sīva cīņa visās grupās bija vērojama tieši pirmo trīs vietu ieguvēju starpā, kur katrs punkts izrādījās svarīgs. Par šī gada „Bērnu rallijs” čempioniem kļuva un godalgotās vietas ieguva:

 

Komandu grupā:

1.vieta - komanda „Ģimene +” (Saldus)

2.vieta - komanda „Ieva un Aigars” (Kuldīga)

3.vieta - komanda „A dubultā” (Kuldīga)

A grupā (6-7 gadi):

1.vieta – Krists Buncis (Ventspils)

2.vieta – Daniels Miks Ronis (Saldus)

3.vieta – Daniels Šternbergs (Kuldīga)

B grupā (8-10 gadi):

1.vieta – Kristers Biljards (Saldus)

2.vieta – Renārs Janeks (Liepāja)

3.vieta – Endžija Brante (Liepāja)

C grupā (11-14 gadi):

1.vieta – Ģirts Lukaševics (Kuldīga)

2.vieta – Sandis Lēvalds (Liepāja)

3.vieta – Edvards Daniels Šūtelis (Liepāja)

 

Par cīņassparu, entuziasmu un īpašiem sasniegumiem tika pasniegtas arī specbalvas:

„IF Apdrošināšana” simpātijas specbalvu ieguva sacensībās jaunākais dalībnieks piecgadīgais Markuss Freibergs no Kuldīgas.

Rezultatīvākā dalībnieka tituls tika piešķirts sešgadīgajam Patrikam Stivriņam no Liepājas.

Par centību specbalva piešķirta Rinaldam Mauriņam no Kuldīgas, bet kā zinošākais dalībnieks sevi pierādīja kuldīdznieks Ģirts Lukaševics.

Paralēli sacensībām spēkus roku un kāju veiklībā varēja izmēģināt ikviens garāmgājējs, līdzjutējs un dalībnieks brīvā brīža aktivitātēs – Pitstopos. Lielisku kompāniju dienas gaitā dalībniekiem sastādīja Bebrs Bruno un Runcis Rūdis no Valsts policijas.

„Ceļu satiksmes drošības direkcijas” un „Mārketinga projektu aģentūras Fortius” organizētais projekts „Bērnu rallijs” šogad aizvadīts jau 12 gadu pēc kārtas 4 lielākajās Kurzemes pilsētās – Liepājā, Ventspilī, Saldū un Kuldīgā, pulcējot ap 400 dalībniekiem.

Sacensības „Bērnu rallijs 2015” apdrošina „If Apdrošināšana”. Sacensības atbalsta „Ventspils pilsētas dome”, „Rallijs Kurzeme 2015” un informē „Kurzemes Radio”. Vairāk informācijas par pasākumu norisēm www.berniem.csdd.lv vai http://www.draugiem.lv/bernurallijskurzeme/.

18.08.2015.

Veiksmīgi aizvadīta arī šī gada trešā "Bērnu rallijs 2015" atlases kārta Saldū

Veiksmīgi aizvadīta arī šī gada trešā "Bērnu rallijs 2015" atlases kārta Saldū. 16.augustā visas dienas garumā mazie un lielie velo entuziasti pulcējās Saldus Tirgus laukumā, lai mērotu spēkus dažādās sķēršļu trasēs un teorijas uzdevumos.

Kopumā „Bērnu rallijs 2015” Saldus atlases kārta pulcēja teju 90 dalībniekus. Godalgotās vietas grupās sadalīja un ceļazīmi uz finālsacensībām Liepājā 29.augustā ieguva:

 

Komandu grupā:

1.vieta - komanda „Broči Ripo Braši”

2.vieta - komanda „Rallijs”

3.vieta - komanda „Ģimene +”

A grupā (6-7 gadi):

1.vieta – Daniels Miks Ronis

2.vieta – Adrians Dobrovoļskis

3.vieta – Rainers Želvis

B grupā (8-10 gadi):

1.vieta – Rinalds Mauriņš

2.vieta – Emīls Kranciņš

3.vieta – Jānis Birziņš

C grupā (11-14 gadi):

1.vieta – Tomass Kurbatovs

2.vieta – Krišjānis Ābelnieks

3.vieta – Aivis Krūtainis

 

Par cīņassparu un entuziasmu „IF Apdrošināšana” specbalvu ieguva Kristers Biljards. Jaunākās dalībnieces titulu šogad ieguva trīsgadīgā Arta Andersone.

Atlases kārtas jau aizvadītas Liepājā, Ventspilī un Saldū. Šī gada pēdējā atlases kārta, kurā dalībnieki sacentīsies par iekļūšanu finālā, notiks jau šajā nedēļas nogalē – 22.augustā Kuldīgā.

Uz tikšanos sacensībās!

30.07.2015.

Bērnu rallijs Kurzeme 2015

Bērnu rallijs 2015 - atlases kārta Liepājā

Saturday, August 8 at 12:00pm

Liepāja, Kūrmājas prospekta gals

Ieskaties šī gada bērnu rallijs grafikā! Ņem līdzi ģimeni un draugus, nāc un piedalies!

Tiekamies augustā!

REĢISTRĒTIES

REĢISTRĒJIES LAICĪGI!

Aicinām visus dalībniekus reģistrēties sacensībām savlaicīgi -

http://www.berniem.csdd.lv - Bērnu rallijs konkursa lapā.

Esi cītīgs un Bērnu csdd mājas lapā meklē noderīgu informāciju par ceļu satiksmes noteikumiem! Esi zinošs!

09.07.2015.

Koka tauriņi ar latvju rakstu zīmēm!

Jauni dizaini koka tauriņiem par godu Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem. Ieskandināsim svētkus kopā!

JAUNUMS - DIVI VIENĀ!

Koka tauriņam komplektā gan apģērbu magnēts, kas ļauj viegli tauriņu piestiprināt pie T-krekliem, blūzēm, somām u.c., kā arī klasiskā kakla lente, kas paredzēta vairāk krekliem un blūzēm.

Tauriņus var iegādāties:

1. PIe mums birojā Liepājā, Pļavu ielā 17. Ja nav iespēja atnākt ciemos - zvaniet, rakstiet - vienosimies par piegādi;

2. Amatnieku tirdziņā Vērmanes dārzā (līdz š.g. 19.jūlijam) ;

3. Radošajā telpā "Ideju bode", Liepājā,

Teodora Breikša ielā 41;

Iespēja veikt individualus pasūtījumus, radot unikālus dizainus tieši Jums!

08.06.2015.

Šotiņu komplekts "Jāierauj!" ar zelta frāzēm tostiem!

Ideāla dāvana cilvēkiem, kuri ierauj un pēc tam saka - tas neesmu es!

Esi viens no pirmajiem, kurš ballīti padara jautrāku pārējiem! Iegādājies glāžu komplektu Mārketinga Projektu aģentūra Fortius vai atnes glāzes savā vēlamajā izmērā un individualizē pats!

‪#‎jāierauj‬

‪#‎tāneesmues‬‬

#‎kasesesmu‬‬

‪#‎senneesatsisti‬‬

‪#‎aizvermuti‬‬‬

‎‪#‎nothingspecial‬‬‬‬

11.05.2015.

Prieks līdzdarboties Grobiņas Vikingu suvenīru līnijas izstrādē! Veiksmīgu sezonu!

28.04.2015.

Mēs esam spēcīgi dažādās disciplīnās un sporta veidos! Mēs mīlam sportu un panākumus!

• Individuāli izgatavoti kausi, medaļas;

• Tradicionāli apbalvojumi;

• Sporta formas un to apdruka;

• Vimpeļi, karogi un citi aksesuāri.

VAIRĀK BILDES PORTFOLIO
PAR APBALVOJUMU DIZAINA IZGATAVOŠANU

05.03.2015.

Gatavojamies arī mēs izstādei RAŽOTS LIEPĀJĀ, kas notiks jau šonedēļ 6. un 7.martā Liepājas Olimpiskajā centrā. Aicinām ikvienu apmeklēt Mārketinga projektu aģentūras Fortius stendu un vērot klātienē, kā top lieli un mazi darbi ;)

Tur kaut kam ir jābūt...

27.02.2015.

Fortius akcija tikai izstādes "Ražots Liepājā" ietvaros!

Fortius akcijas baneris

30.12.2014.

Mūsu darbi ceļo 2300 km!

Gada nogalē kāds mūsu radīts, izsmalcināts darbs no līmplēves devās tālā ceļā uz Krievijas pilsētu Iževsku ~2300 km attālumā no Liepājas, kur tas rotās kāda veikala skatlogu.

Darbs tika skicēts un veidots ar mūsu dizainera idejām, vadoties pēc klientu vēlmēm. Dizains tika veidots ļoti smalks, tāpēc to ražošanas pēcapstrāde prasīja lielu pacietību un rūpību. Ar mūsu kolēģu čaklām rokām un mīlestību pret darbu – uzdevums tika paveikts nevainojami, un gala darbs tika nosūtīts garā ceļā tā realizēšanai dzīvē.

Fortius līmplēves

01.12.2014.

Liepājas gada labākie skeitbordisti apbalvoti!

Liepājas gada labākie skeitbordisti apbalvoti ar "MPA Fortius" individuāli izstrādātiem, unikāliem apbalvojumiem. Autors, dizaineris un meistars mūsu kolēģis - Edgars Brūvers.

19.11.2014.

Jaunas idejas Ziemassvētku dāvanām!

21.10.2014

Ziemassvētki – skaistākie svētki gadā! Vai esi sarūpējis sirds siltuma darinātas dāvanas sev, saviem kolēģiem, sadarbības partneriem un draugiem?

Ieskaties mūsu dāvanu maisā – jaunas kolekcijas Ziemassvētku rotājumiem, korporatīvām dāvanām, suvenīriem un aksesuāriem. Iespējams atradīsi tieši pie mums sen meklēto dāvanu vai ideju unikālai, pēc pasūtījuma veidotai dāvanai. Piedāvājam dāvanu individualizāciju pēc klientu vēlmēm.

Fortius Ziemassvētku dāvanas

30.09.2014.

Vēl vairāk jaudas un krāsas lieliem darbiem!

Rudens krāsas arī mūsu birojā - septembrī iegādāta jauna lielformāta drukas iekārta, kas spēj nodrošināt vēl vairāk jaudas, lielāku ātrumu un paredz drukas platuma iespējas līdz 2.6m neierobežotā garumā.

01.09.2014.

Veiksmīgi aizvadīts „Bērnu rallijs Kurzeme 2014”.

Fortius Bērnu Kurzemes rallijs 2014

Šī gada augusta nogalēs Kurzemes lielākajās pilsētās - Liepājā, Ventspilī, Kuldīgā un Saldū, norisinājās riteņbraukšanas sacensības „Bērnu rallijs Kurzeme 2014” ģimenēm, kurās kopumā uz starta līnijas pulcējās vairāki simti dalībnieku.

Mazie un lielie velo entuziasti tika iedalīti dažādās vecuma grupās (A-6-7 gadi, B-8-10 gadi un C-11-14 gadi) un komandu konkurencē, kurās spēkus un veiklību mēroja gan velokartu, gan velosipēdu šķēršļu trasēs, kā arī risināja dažādus teorētiskus uzdevumus, kas saistīti ar ceļu satiksmes noteikumiem, pirmo neatliekamo medicīnisko palīdzību, tehniku un autosportu. Bērnu rallijs atšķirībā no autosporta rallija ir sacensības, kurās teorētiskie pārbaudījumi un praktisko pārbaudījumu šķēršļi ir veicami vairāk uz precizitāti.

Atlases kārtu godalgoto vietu ieguvējiem tika dota ceļa zīme finālsacensībām, kuras norisinājās š.g. 30 augustā Liepājā Ātruma festivāla „Rallijs Kurzeme 2014” ietvaros. Spraigā cīņā, pieveicot visus uzdevumus, gandarījumaᅠsajūtu un "Bērnu rallijs Kurzeme 2014"ᅠčempionu titulus izcīnīja:

Komandu konkurencē:

1. vieta - komandaᅠ"Vāģis"ᅠ(Saldus)

2. vieta - komandaᅠ"Brāļi Apsīši"ᅠ(Ventspils)

3. vieta - komandaᅠ"Rīts"ᅠ(Kuldīga)

 

A grupas konkurencē:

1. vieta -ᅠArmands Braunsᅠ(Ventspils)

2. vieta -ᅠDaniels Šternbergsᅠ(Kuldīga)

3. vieta -ᅠRolands Mežalisᅠ(Liepāja)

 

B grupas konkurencē:

1. vieta -ᅠKristers Biljardsᅠ(Saldus)

2. vieta -ᅠJānis Priedoliņšᅠ(Kuldīga)

3. vieta -ᅠKristiāns Meirisᅠ(Ventspils)

 

C grupas konkurencē:

1. vieta -ᅠEdvards Daniels Šūtelisᅠ(Liepāja)

2. vieta -ᅠAksels Reimanisᅠ(Kuldīga)

3. vieta -ᅠReinis Freibergsᅠ(Ventspils)

Izvērtējot atlases kārtu kopējos rezultātus, šogadᅠspecbalvas un nominācijasᅠtikaᅠpiešķirtas:

Jēkabam Ivanovskimᅠ(Kuldīga)ᅠkāᅠ"Jaunākajam fināla rallistam"

Francim Andersonamᅠ(Liepāja) kāᅠ"Rezultatīvākajam rallistam"

Dāvidam Danielam Kalniņamᅠ(Liepāja)ᅠkāᅠ"Zinošākajam rallistam"

 

"IF Apdrošināšana" simpātiju balvaᅠpar veiksmīgu startu vienīgajai finālistei tika pasniegtaᅠIevai Purmalei


Šogad pirmo reizi pasākuma laikā bija iespēja sacensties ne tikai dalībniekiem, bet arī līdzjutējiem. Paralēli sacensībām darbojās "Bērnu rallijs Kurzeme” PitStopi ar dažādām aktivitātēm un uzdevumiem roku un kāju veiklībai. Cītīgākie un veiklākie dalībnieki tika pamanīti un apbalvoti.

Sakām lielu, lieluᅠ"PALDIES"ᅠmūsu atbalstītājiem -ᅠ"CSDD",ᅠ"IF APDROŠINĀŠANA", "VELOATLAIDES.LV", "KURZEMES RADIO"ᅠunᅠ"RALLIJS KURZEME"ᅠorganizatoriem par ticību idejai, atbalstu un uzmundrinājumu!

AR JUMS KOPĀ MĒS VARAM VAIRĀK!

Novēlam visiem neapstāties pie sasniegtā, kāpt augstāk un ticēt savām spējām!

Stūrējam droši līdz nākamajam gadam!

Pļavu iela 17, Liepāja, LV-3411

info@fortius.lv

+371 20 044 764

30.05.2016.

 Dāvanas kāzām, kristībām, raudzībām un citiem jaukiem svētkiem!

Klāt karstais svinību laiks! Piedāvājam izgatavot un individualizēt dāvanas un suvenīrus pēc Jūsu vēlmēm īpašām svētku reizēm - kāzām, kristībām, raudzībām, gaidībām, dzimšanas dienām utt..

Glāžu gravēšana, amatu zīmju, dekoru izgatvaošana, individualizētu dāvanu kastu ražošana u.c. pakalpojumi.

27.01.2016.

Idejas mīļlietu dāvanām!

Ziemas sniegus kausēt sāk tauvojošā visu mīlētāju diena – Valentīndiena! Vai esi jau sarūpējis savai otrajai pusītei kādu sirdsmīļu pārsteigumu?

Rosinām idejas un piedāvājam individuālo dāvanu izgatavošanu! Ieskaties, varbūt atradīsi piemērotu dāvanu arī saviem mīļajiem?!

04.01.2016.

Fortiusiešu Ziemassvētki

Kad visi labie darbiņi padarīti, krāsas iztērētas, dāvanas sagatavotas, kamanas noliktas atpūtā un Fortius rūķu darbnīcā ienācis svētku miers, paši darba rūķi dodas ziemas priekos.

22.11.2015.

Jauni produkti ar Latvijai raksturīgiem motīviem!

Svētku ieskaņās esam radījuši mūsu produktiem jaunus dizainus ar Latvijai raksturīgiem motīviem. Lieliskas dāvanas sev un ģimenei, vai vērtīgi un mīļi suvenīri ārpus Latvijas dzīvojošiem draugiem.

22.11.2015.

Tagad mūsu produkciju var iegādāties arī Ogres Pērle un Siguldas Pērle veikaliņos!

OGRES PĒRLE

SIGULDAS PĒRLE

12.08.2015.

Noskaidroti pirmie "Bērnu rallijs 2015" finālisti Liepājā un Ventspilī

8.augustā Liepājā un 9.augustā Ventspilī visas dienas garumā norisinājās riteņbraukšanas sacensību „Bērnu rallijs 2015” atlases kārtas. Sacensībās iesaistījās kā mazi, tā lieli velo entuziasti, mērojot spēkus dažādās uzdevumu disciplīnās. Dalībnieki šķēršļu trases veica, vadot videi draudzīgos pārvietošanās līdzekļus – velosipēdus, četrriteņu velokartus un unikāli projektam veidotu, ar kājām kustināmu automašīnu. „Bērnu rallijs” projektam piemīt ne tikai sportiska, bet arī izglītojoša nozīme, un tā galvenā ideja ir vēst velosipēdu vadītāju uzmanību drošai satiksmei uz ceļa, tāpēc dalībnieku zināšanas tika pārbaudītas arī teorijas uzdevumos, kas saistīti ceļu satiksmes noteikumiem un velosipēda tehnisko stāvokli.

Kopumā „Bērnu rallijs 2015” Liepājas un Ventspils atlases kārtās spēkus mēroja teju 170 dalībnieki individuālās (A-6-7 gadi, B-8-10 gadi un C-11-14 gadi) un komandu grupās. Spraigā un līdzvērtīgā cīņā noskaidroti pirmie finālisti, kuri turpinās sacensības Liepājas fināla sacensībās, š.g. 29.augustā ātruma festivāla „Rallijs Kurzeme 2015” ietvaros:

 

Komandu grupā:

1.vieta – komanda "Ķeneri" (Liepāja)

2. vieta - komanda "Lego" (Liepāja)

3. vieta - komanda "Skudrīši" (Liepāja)

1.vieta - komanda „DIVI” (Ventspils)

2.vieta - komanda „Buncīši” (Ventspils)

3.vieta - komanda „Loči” (Ventspils)

A grupā (6-7 gadi):

1. vieta - Patriks Stivriņš (Liepāja)

2. vieta - Lūkass Brečs (Liepāja)

3. vieta - Markuss Daniels Freidenfelds

(Liepāja)

1.vieta – Krists Buncis (Ventspils)

2.vieta – Rihards Mastiņš (Ventspils)

3.vieta – Anna Goša (Ventspils)

B grupā (8-10 gadi):

1. vieta - Renārs Janeks (Liepāja)

2. vieta - Dāvids Daniels Kalniņš (Liepāja)

3. vieta - Endžija Brante (Liepāja)

1.vieta – Daniels Mednis (Ventspils)

2.vieta – Kristers Bahmans (Ventspils)

3.vieta – Lauma Nikolovska (Ventspils)

C grupā (11-14 gadi):

1. vieta - Miks Putris (Liepāja)

2. vieta - Sandis Lēvalds (Liepāja)

3. vieta - Edvards Daniels Šūtelis

(Liepāja)

1.vieta – Marija Smirnova (Ventspils)

2.vieta – Rainers Apsītis (Ventspils)

3.vieta – Lūkass Keišs (Ventspils)

 

Par cīņassparu un entuziasmu „IF Apdrošināšana” specbalvas ieguva Kaspars Dobravaļskis Liepājā un Rednijs Šakalis Venstpilī.

Jaunāko dalībnieku pulkā, kuri veiksmīgi finišēja trasi, bija piecgadīgais liepājnieks Olivers Ozoliņš un trīsgadīgais Ventspilnieks Aleksejs Balkovskis.

Turpinot iepriekšējā gada tradīcijas, visiem pasākuma apmeklētājiem bija iespēja roku un kāju veiklību pārbaudīt dažādās sportiskās brīvā laika aktivitātēs – Pitstopos. Tāpat bērni kopā ar vecākiem un mūsu palīgiem radošajā darbnīcā veidoja unikālus braucamrīkus no otrreizējā pārstrādē izmantojamiem materiāliem. Gatavie darbi piedalīsies konkursā, un tos būs iespēja apskatīt izstādē, Liepājā, ātruma festivāla Rallijs Kurzeme 2015 ietvaros. Konkursā aicināti piedalīties visi līdz š.g. 24. augustam. Vairāk informācijas par konkursu www.berniem.csdd.lv vai http://www.draugiem.lv/bernurallijskurzeme/.

„Ceļu satiksmes drošības direkcijas” un „Mārketinga projektu aģentūras Fortius” organizētajam projektam „Bērnu rallijs” šogad aprit jau 12 gadi un līdzīgi kā iepriekš, arī šogad tas norisināsies Kurzemes lielākajās pilsētās. Atlases kārtas šogad notiks vēl Saldū - 16.augustā un 22.augustā pulcēsimies Kuldīgā. Rezultatīvākie dalībnieki turpinās cīņu finālsacensībās 29.augustā Liepājā, ātruma festivāla „Rallijs Kurzeme” ietvaros.

Sacensības „Bērnu rallijs 2015” apdrošina „If Apdrošināšana”. Sacensības atbalsta „Ventspils pilsētas dome”, „Rallijs Kurzeme 2015” un informē „Kurzemes Radio”.

09.08.2015.

Bērnu rallijs aicina: "Parādi citiem, ko Tu proti!"

"Bērnu rallijs" aicina mazos sacensību dalībniekus, viņu brāļus un māsas, kā arī ikvienu interesentu iesaistīties radošo darbu konkursā "Rūcinām rallijā!"

Konkurss paredz iztēles braucamrīka (automašīnas, motocikla, ātrumlaivas, velosipēda vai cita braucamrīka) veidošanu no lietotiem vai otrreizējai pārstrādei paredzētiem materiāliem.

Nākot uz bērnu rallija atlases kārtām, ikviens ir aicināts atnest mājās darinātu iztēles braucamrīku vai veidot to sacensību laikā kopā ar bērnu rallija radošo komandu. Ja nav iespējams pievienoties bērnu rallija atlases kārtām Liepājā 8.08., Ventspilī 9.08. Saldū 16.08. vai Kuldīgā 22.08., iztēles braucamrīku līdz 24.augustam var nogādāt "MPA Fortius" Pļavu ielā 17, Liepājā. Ikviens darbiņš būs apskatāms no 27.-30.augustam Liepājā, Ātruma festivāla - rallija "Kurzeme" norises laikā. Interesantāko darbu autori saņems vērtīgas balvas. Līdzdalība radošo darbu konkursā un sacensībās ir bez maksas.

 

Uzziņai:

"Bērnu rallijs" ir aizraujošu veiklības sacensību seriāls lielākajās Kurzemes pilsētās. Bērni un jaunieši vecumā līdz 14 gadiem sacensībās attīsta reakcijas, kustību un veiklības iemaņas, stūrējot videi draudzīgo pārvietošanās līdzekli – velosipēdu, kā arī tam radniecīgos pārvietošanās līdzekļus. Bērnu rallija mērķis ir gan ieinteresēt, gan izglītot mazos un lielos sacensību dalībniekus par drošu satiksmi uz ceļa. Projektu "Bērnu rallijs" īsteno "MPA Fortius" un CSDD.

 

Informācija par projektu "Bērnu rallijs":

www.berniem.csdd.lv vai http://www.draugiem.lv/bernurallijskurzeme/.

02.07.2015.

Pozitīva darba diena svaigā gaisā!

Kad daudzi darbi padarīti, tad pelnīta ir arī forša atpūta! Tā nu mēs elpojām svaigu gaisu jaunām idejām, ķērām saules starus enerģijai, smējāmies un sportojām veselīgas formas uzturēšanai!

11.05.2015.

Te nu mēs esam- Līvas ciema svētkos! Nāc ciemos uz Liepājas meistaru ielas pretim Promenādes viesnīcai!

05.05.2015.

Arī mūsu komanda sapēdoja Liepāju!

10.03.2015.

Tā mēs rullējām divas dienas MPA Fortius stendā Ražots Liepājā!

05.03.2015.

Jaunliepāja!

Tapušas uzlīmes sadarbībā ar Mārketinga Projektu aģentūra Fortius Martins Strazdits, Linda Berzina, Jānis Kormis.

26.02.2015.

Oriģinālas Liepājas sporta laureātu balvas!

Esam gandarīti arī šogad iepriecināt Liepājas sporta laureātus ar oriģinālām, pēc individualizēta dizaina veidotām, gaumīgām balvām.

Autors: Edgars Brūvers

 

Tā balvas tapa....

Fortius oriģinālas Liepājas sporta laureātu balvas!
Fortius oriģinālas Liepājas sporta laureātu balvas!
Fortius oriģinālas Liepājas sporta laureātu balvas!
Fortius oriģinālas Liepājas sporta laureātu balvas!
Fortius oriģinālas Liepājas sporta laureātu balvas!

22.11.2014.

Jauns izskats, jaunas idejas, bet tie paši mēs –Mārketinga projektu aģentūra Fortius.

„Mārketinga projektu aģentūra Fortius” savu darbību sāka tālajā 2001.gadā, kad tika radīts arī uzņēmuma līdzšinējais tēls. Uzkrātā pieredze un atmiņas ir mūsu neatņemamā sastāvdaļa, bet, sekojot līdzi laika attīstībai, savu klientu viedokļiem, jaunām idejām un iedvesmām, mūsu pašu dinamikai un izaugsmei, krāsainais rudens mūs ir mudinājis jaunām pārmaiņām:

Fortius logo
Fortius logo
Fortius logo
Fortius logo

Mēs esam krāsaini savā būtībā, spēcīgi savā izpausmē un radoši savās domās.

Mūs iedvesmo pilsēta, kurā esam auguši un attīstījušies, klienti, kas mūs uzaudzinājuši un laiks, kas nav ļāvis iesnausties.  Mēs esam kā vēja dzirnavas (logo simbols) nebeidzamā kustībā, kas Liepājas vēja dzītas griežas un rada spēcīgu (spēks = Fortius tulkojumā no latīņu valodas) radošo domu lidojumu visos virzienos (sauklis, kas atspoguļo mūsu darbības spektru). CMYK krāsas ir mūsu ikdiena, bet dzirnavās radītās enerģijas rezultātā krāsu palete tāpat kā mūsu darbi plešas 360o.

Kopīgiem spēkiem par pārmaiņām!

15.10.2014.

Ražo Eko suvenīrus

Db.lv, 2014. gada 15. oktobris 11:21

Ar prezentreklāmas izgatavošanu Liepājas SIA Mārketinga projektu aģentūra Fortius nodarbojas kopš firmas dibināšanas, pirms četriem gadiem uzsākta arī eko suvenīru ražošana, vēsta reģionālais laikraksts Kursas Laiks.

Radošā komanda aktīvi attīsta šo līniju, un populārākie starp koka izstrādājumiem ir domino un suvenīri ar pilsētu simboliku. Atsevišķas lietas veltītas Pāvilostai, bet pamata sortiments – Rīgai un Liepājai. Galvaspilsētai darinātā suvenīru kolekcija, arī ar melnā kaķa simbolu, un Rīgas domino atrodami Rīgas suvenīru veikalos, savukārt Liepājai raksturīgie – Tūrisma informācijas centrā. Līdzīgā veidā kā Liepāju un Rīgu Fortius tuvākā nākotnē plāno parādīt arī citas Latvijas pilsētas. Prezentācijai un dāvanām paredzētos priekšmetus izgatavo pēc uzņēmumu, iestāžu vai privātpersonu individuāla pasūtījuma.

Daļa produkcijas tiek piedāvāta lielveikalos organizētajos tirdziņos un sezonas gadatirgū, kur lietas var aptaustīt un iepazīt. Ir bijuši mēģinājumi produktus pārdot arī grāmatnīcās, bet Liepājā tirgus esot pasīvs, reti kurš roku darbu novērtējot.

Projektu vadītāja un mārketinga menedžere Baiba Damberga atzīst: «Tāpēc jau mūsu produktiem nav lēta pašizmaksa un zema pārdošanas cena, ka ražojumā ieliekam arī savu sirdi un čaklās rokas. Attīstāmies, pakalpojumu klāsts tiek paplašināts un visām idejām pat netiekam līdzi. Cenšamies arī eko vidi padarīt interesantāku, lai piesaistītu arī to uzmanību, kam zaļā domāšana līdz šim nav bijusi īpaši svarīga.»

Fortius ražo EKO suvenīrus
Fortius ražo EKO suvenīrus
Fortius ražo EKO suvenīrus

VAIRĀK DB.LV

06.08.2014.

„MPA Fortius” darbnīcā viesojas „Draudzības tornis”

Fortius Draudzības Tornis

6.augustā „MPA Fotius” telpas pārvērtās vareni čalojošā un priekpilnā radošajā darbnīcā. Pie mums viesojās nometnes „Draudzības tornis” bērni, kuriem bija iespēja iejusties mākslinieka lomā un radīt unikālu dāvanu sev – T-kreklu ar pašu veidotu dizainu. Tapa oriģināli un skaisti darbi. Emocijām bagāto dienu var raksturot G.Rača dziesmas vārdiem: „Tie ir mūsu sapņi, mūsu krāsas, Kurās savu dienu krāsojam!”

31.01.2014.

UV tintes drukas iekārta mūsu birojā!

2014.gads atnesa jaunas idejas un radošu iedvesmu. Tika iegādāta jauna iekārta – UV tintes drukas printeris, kas raisīja arvien jaunus izaicinājumus un radīja iespēju līdzšinējos darbus padarīt vēl košākus. Mazais, bet tomēr spējīgais UV tintes drukas printeris sniedz augstas izšķirtspējas un noturības UV tintes apdruku uz dažāda veida virsmām (koku, metālu, plastiku, papīru, līmplēvi, komateksu, stiklu un organisko stiklu u.c.) vienlaicīgi nodrošinot efektīvu un necaurspīdīgu baltās tintes klājumu uz tumšas krāsas materiāliem.  Īpaši piemērots dažādu nelielu reprezentatīvo priekšmetu apdrukai, nodrošinot izteiksmīgu tekstu, detalizētus attēlus un dinamiskas krāsas.

Iespēja veikt arī apdruku taktila grafikā un Braila rakstā, radot izceltu reljefu uz apdrukājamās virsmas.

Jauna profesionālā rotaļlieta – jauns izaicinājums – jauni radošie darbi:

2015
2014
2016

Mūsu vērtības

Apmierināti klienti, pozitīvas emocijas, veiksmīgi projekti – vairāk, kā tikai reklāma! MPA Fortius – mēs varam vairāk!

Reklāma visos virzienos!

© 2018 FORTIUS

Kontakti

Tālrunis: +371 20044764

E-pasts: info@fortius.lv

Adrese: Pļavu iela 17, Liepāja, LV-3411

© 2018 www.tina.lv by Tina Polygon & Pixel Studio